شركت نوردلاك

طراح و سازنده پيچ و مهره هاي مخصوص بنام سوپربولت و واشرهاي قفل شونده
 

پيچ و مهره ها و واشرها نقش اساسي در اتصال قطعات در اكثر صنايع و بخش‌هاي حمل و نقل بعهده دارند، در اين خصوص در كاربردهايي كه نياز به ضريب اطمينان بالا، تأمين گشتاور دقيق و جلوگيري از شل شدن در اثر لرزش، ضربه، قفل شدن و مشكلات باز و بسته كردن آن‌ها وجود دارد، اهميت آن دو چندان مي گردد. در اين راستا شركت Nord – lock بعنوان يكي از معتبرترين شركت‌هاي پيشگام و سازنده پيچ و مهره‌هاي خاص در دنيا، در حركتي ارزشمند، اقدام به طراحي،  ساخت و تأمين پيچ و مهره‌هاي ویژه بنام Superbolt  و يا MJT (Multi – Jack bolt Tensioners) و همچنين واشرهاي قفل شونده نموده است. محصولات اين شركت توانسته مشكلات و معضلات عديده مربوط به پيچ و مهره‌هاي متعارف و مرسوم، خصوصاً در صنايع بزرگ و  حساس را مرتفع نموده و انقلابي در اين حوزه ايجاد نمايد.
برخي از مزايا و قابليت‌هاي اين محصولات عبارتند از:
-    افزايش ايمني و امنيت تجهيزات و پرسنل
-    كاهش زمان تعميرات دوره اي و اتفاقي (تا حدود  زمان معمول و متعارف )
-    كاهش خرابي ها و توقفات خط توليد و تجهيزات
-    تأمين گشتاور دقيق در كاربردهاي خاص و تأمين آب بندي كامل در اتصالات
-    سادگي كاربرد و عدم نياز به ابزارهاي خاص
-    مناسب براي كاربردهاي حساس و شرايط كاري و محيطي سخت و نامناسب
-    مقاوم در برابر لرزش‌هاي بالا و جلوگيري از شل شدن و ...
باتوجه به مزاياي فوق، اين محصولات بصورت گسترده در صنايع حمل و نقل ريلي، نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاه، صنايع سنگين و ....  كاربرد دارد و براي مواردي از قبيل اتصال ريل‌ها، واگن‌ها، لکوموتيوها، اتصالات فلنچ‌ها، توربين ها، مبدل هاي حرارتي، پمپ ها، شيرآلات، اتصالات فشار قوي، ديگ‌ها و بويلرها، پرس‌ها، آسياب‌ها و ماشين آلات معدني و راه سازي و غيره كاملاً اقتصادي و مقرون به صرفه خواهد بود.
شركت مهندسي آسياوات بعنوان نماينده محصولات و خدمات شركت Nord – Lock در ايران، آماده ارائه  اين محصولات  و خدمات مي‌باشد.
لطفا جهت کسب اطلاعات بيشتر از سايت مرجع www.nord-lock.com  استفاده فرماييد.