لیست دوره های آموزشی

لیست دوره های آموزشی

لینک کوتاه:


به اشتراک بگذارید:


با توجه به اهمیت روز افزون بهینه سازی مصرف انرژی در کشور، این شرکت در برنامه های خود ارائه آموزش های مرتبط با مدیریت انرژی و بهینه سازی مصرف انرژی را در دستور کار  قرار داد.
شرکت مهندسی آسیاوات با توجه به دراختیار داشتن پرسنل خبره و متخصص و تجارب گسترده و ارزشمند در حوزه مدیریت انرژی و نیاز گسترده کشور اقدام به ایجاد دپارتمان آموزش نمود.این شرکت دوره های آموزشی متعددی را در داخل و خارج کشور برگزار نموده و آمادگی برگزاری دوره های آموزشی تخصصی را در این حوزه دارد. همچنین جهت سهولت متقاضیان این شرکت اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه برگزاری دوره های آموزش مجازی و غیرحضوری نیز نموده است.

سازمان‌های موفق بر این باورند که موفقیت پایدار تنها در سایه توجه به آموزش مستمر و مرتبط اعضای سازمان است تا با بهره‌مندی از آموزش مناسب، سازمان را در رسیدن به اهداف خود یاری رسانند. لذا آسیاوات نیز  در نظر دارد تا در کنار تجارب علمی و عملی ارزشمند خود، نقش اثر بخشی را در گسترش دانش بهینه سازی مصرف انرژی در کشور ایفا نماید و آموزش پرسنل و مسئولان انرژی مشتریان خود را یکی از وظایف خود می داند و از حسن انتخاب مشتریان برای شرکت در دوره ها تشکر می کند.
بخشی از دوره های آموزشی قابل ارائه این شرکت بشرح زیر می باشد.

ممیزی انرژی در صنعت ممیزی انرژی در ساختمان CHP آموزش کریر
ایزو 90001 کامفار مدیریت پروژه MSP
ایزو 50004 ایزو 50006 primavera ایزو 50002
MSP HVAC Aspen Bjac ترموفلو

نرم‌افزارمدیریت انرژی

دانلود نرم افزار یا پشتیبانی