ثبت نام دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی

لینک کوتاه:


به اشتراک بگذارید:


بر چسب‌ها:


ارائه آموزش های مرتبط با مدیریت انرژی

با توجه به اهمیت روز افزون مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی در کشور، این شرکت در برنامه های خود ارائه آموزش های مرتبط با مدیریت انرژی و بهینه سازی مصرف انرژی را در دستور کار  قرار داد.
شرکت مهندسی آسیاوات با توجه به دراختیار داشتن پرسنل خبره و متخصص و تجارب گسترده و ارزشمند در حوزه مدیریت انرژی و نیاز گسترده کشور اقدام به ایجاد دپارتمان آموزش نمود.این شرکت دوره های آموزشی متعددی را در داخل و خارج کشور برگزار نموده و آمادگی برگزاری دوره های آموزشی تخصصی را در این حوزه دارد.
همچنین جهت سهولت متقاضیان این شرکت اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه برگزاری دوره های آموزش مجازی و غیرحضوری نیز نموده است.
سازمان‌های موفق بر این باورند که موفقیت پایدار تنها در سایه توجه به آموزش مستمر و مرتبط اعضای سازمان است تا با بهره‌مندی از آموزش مناسب، سازمان را در رسیدن به اهداف خود یاری رسانند. لذا آسیاوات نیز  در نظر دارد تا در کنار تجارب علمی و عملی ارزشمند خود، نقش اثر بخشی را در گسترش دانش بهینه سازی مصرف انرژی در کشور ایفا نماید و آموزش پرسنل و مسئولان انرژی مشتریان خود را یکی از وظایف خود می داند و از حسن انتخاب مشتریان برای شرکت در دوره ها تشکر می کند.

نرم‌افزارمدیریت انرژی

دانلود نرم افزار یا پشتیبانی