شرکت نوردلاک

شرکت نوردلاک

لینک کوتاه:


به اشتراک بگذارید:


بر چسب‌ها:


شرکت نوردلاک

طراح و سازنده پیچ و مهره های مخصوص بنام سوپربولت و واشرهای قفل شونده

پیچ و مهره ها و واشرها نقش اساسی در اتصال قطعات در اکثر صنایع و بخش‌های حمل و نقل بعهده دارند، در این خصوص در کاربردهایی که نیاز به ضریب اطمینان بالا، تأمین گشتاور دقیق و جلوگیری از شل شدن در اثر لرزش، ضربه، قفل شدن و مشکلات باز و بسته کردن آن‌ها وجود دارد، اهمیت آن دو چندان می گردد. در این راستا شرکت Nord – lock بعنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های پیشگام و سازنده پیچ و مهره‌های خاص در دنیا، در حرکتی ارزشمند، اقدام به طراحی،  ساخت و تأمین پیچ و مهره‌های ویژه بنام Superbolt  و یا MJT (Multi – Jack bolt Tensioners) و همچنین واشرهای قفل شونده نموده است. محصولات این شرکت توانسته مشکلات و معضلات عدیده مربوط به پیچ و مهره‌های متعارف و مرسوم، خصوصاً در صنایع بزرگ و  حساس را مرتفع نموده و انقلابی در این حوزه ایجاد نماید.
برخی از مزایا و قابلیت‌های این محصولات عبارتند از:
–    افزایش ایمنی و امنیت تجهیزات و پرسنل
–    کاهش زمان تعمیرات دوره ای و اتفاقی (تا حدود  زمان معمول و متعارف )
–    کاهش خرابی ها و توقفات خط تولید و تجهیزات
–    تأمین گشتاور دقیق در کاربردهای خاص و تأمین آب بندی کامل در اتصالات
–    سادگی کاربرد و عدم نیاز به ابزارهای خاص
–    مناسب برای کاربردهای حساس و شرایط کاری و محیطی سخت و نامناسب
–    مقاوم در برابر لرزش‌های بالا و جلوگیری از شل شدن و …
باتوجه به مزایای فوق، این محصولات بصورت گسترده در صنایع حمل و نقل ریلی، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، صنایع سنگین و ….  کاربرد دارد و برای مواردی از قبیل اتصال ریل‌ها، واگن‌ها، لکوموتیوها، اتصالات فلنچ‌ها، توربین ها، مبدل های حرارتی، پمپ ها، شیرآلات، اتصالات فشار قوی، دیگ‌ها و بویلرها، پرس‌ها، آسیاب‌ها و ماشین آلات معدنی و راه سازی و غیره کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه خواهد بود.
شرکت مهندسی آسیاوات بعنوان نماینده محصولات و خدمات شرکت Nord – Lock در ایران، آماده ارائه  این محصولات  و خدمات می‌باشد.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت مرجع www.nord-lock.com  استفاده فرمایید.

 

نرم‌افزارمدیریت انرژی

دانلود نرم افزار یا پشتیبانی